2010 senesinde iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan ve iki evladı bulunan müzisyen Yeliz Yeşilmen, önceki gün toplumsal medya hesabından yapmış olduğu son paylaşımlarla dikkat çekti.

“ARTIK NET KÜSTÜM”

Ailesi ve dostlarıyla beraber hafta sonunu Kocaeli, Maşukiye’de geçiren Yeşilmen, eşi ile çekilen fotoğraflarına düşmüş olduğu notlarla gündem oldu. 42 yaşındaki müzisyen, “Huhu tam da bu foto sonrası birbirimize girdik, sebep? Doğal ki içimde kalmasın, 4 senedir gelmeyen evlilik yıl dönümü hediyesi… Şu demek oluyor ki bir dal çiçek dahi gelmedi. Gene yolda bu mevzu ve artık net küstüm. Hatta şimdi ki otelde bile ayrı odalar… Eh dayanamam bu kadarına pes… Sizlerle her şeyi paylaşan ben ‘şunun kulağını sağlam çekin’ derim” ifadelerini kullandı.


Yeliz Yeşilmen'den eşi Ali Uğur Akbaş'a olay sözler: Düşüncesiz ve inanılmaz cimri

“DÜŞÜNCESİZ VE İNANILMAZ CİMRİ”

Arkasından benzer pozlarını da gösteren Yeliz Yeşilmen, “Düşüncesiz ve inanılmaz pinti… Oh rahatladım be” dedi.

Yeşilmen, bir sonraki paylaşımında eşinin yüzünü uygulama ile gençleştiren Yeşilmen, gönderisine “Al bu da benim sana hediyem olsun” notunu düştü.

Yeliz Yeşilmen'den eşi Ali Uğur Akbaş'a olay sözler: Düşüncesiz ve inanılmaz cimri

“O TARAFA BAKMIYORUM”

Sabah saatlerinde de kahvaltı sofrasını gösteren müzisyen, “Küsüm… O tarafa bakmıyorum” ifadelerini kullandı.

Yeliz Yeşilmen'den eşi Ali Uğur Akbaş'a olay sözler: Düşüncesiz ve inanılmaz cimri

“SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM” DEMİŞTİ

Öte taraftan Yeliz Yeşilmez, geçtiğimiz yıl mayıs ayında toplumsal medya hesabından ağlayarak bir video yayınlamış ve “Sonumun Bergen benzer biçimde olmasını istemiyorum” demişti.

Yeşilmen, sebebi belli olmayan bir halde, “Dinmeyen, bitmeyen, sonu gelmeyen acılarım var” ifadelerini kullanmıştı.

Yeşilmen, birlikteliği hakkında şunları söylemişti:

Oldukça yeni olan şeyler değil. Bizim 16-17 yıl oldu birlikteliğimiz. Ara sıra her ailede olduğu benzer biçimde geçimsizlikler oluyor. Ben bir insanım. Bir kalbim var. Aslına bakarsak aşırı duygusal bir insanım. O da yaşanılan bir şeyin peşinden bir patlama. Aslına bakarsak o bir kadının çığlığı. Çığlığını kocasına duyurma çabası…

Hala aynı evde yaşıyoruz. Bu mevzuyla ilgili oldukça detay söyleyemem fakat neticede bir kadının dolup, patlamasında ağzından her şey çıkabilir. Aynı evde yaşıyoruz. Bir ekip sorunlarımız oldu. Bir ihtimal bu çığlığımla kendimi başta kocama duyurmuşumdur.

Yeliz Yeşilmen'den eşi Ali Uğur Akbaş'a olay sözler: Düşüncesiz ve inanılmaz cimri
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here