Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm izle! Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm tamamı izle! TRT 1 vizyonun beğenilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm seyret! Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm tek parça izle! Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm tamamı izle! Uyanış: Büyük Selçukluson bölüm izle. Uyanış: Büyük Selçuklu son bölüm izle. Uyanış: Büyük Selçuklu 22. bölüm tamamı izle.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi TRT 1 ekranlarında bu akşam 22. bölümüyle gösterildi. Diziseverler coşku dolu 22. bölümün arkasından şimdi de Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm için araştırmalarına başladılar. Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı gösterildi mı? Sorusu soruluyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Sadece Uyanış: Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 21. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Melikşah’ın kardeşi Melik Tekiş, taht şehri olan Isfahan’a gelmişti. Melikşah’ın huzuruna çıkmış ve Melikşah’a herkesten saklamış olduğu gizli saklı oğlunun kim bulunduğunu sormuştu. Sarayda yeni bir fitne ateşinin yanmasına sebep olacak olan Tekiş’in yeni hamlesi ne olacaktır? Melik Tekiş’in ortaya attığı bu tehlikeli iddia neticesinde Tapar’ın aklına kuşku tohumları atılmıştı. Ana hasreti tekrardan alevlenen Tapar ne yapmış olacaktır?

Melikşah, Kuvel Kalesi’nin fetih edilmesi için ordusunu güçlendirmek adına harekete geçmiş, Zübeyde’nin önerisiyle Berkyaruk’tan çelik kervanı getirtilmesini kararlaştırmıştı. Ne var ki; Zübeyde’nin getirttiği çelik kervanı, Terken’in talimatıyla Tacülmülk’ün Sabbah’la birlik olup oynadığı tehlikeli bir oyunla basılmış; Selçuklu için son aşama önemli olan çelikler ve yapımı uzun süre alan mancınık yayları da Batıni ve Haçlı ittifakının eline geçmişti. Selçuklu’yu zor duruma düşürdüğünü anlayan Terken, Tacülmülk’e mancınık yaylarını geri getirmesi için komut verecektir. Bu durum Tacülmülk ile Sabbah’ın tehlikeli ortaklığını hangi yönde etkileyecektir? Tacülmülk mancınık yaylarını geri getirmeyi başarabilecek midir?

Getirttiği çelik kervanının saldırıya uğramasında Tacülmülk’ten şüphelenecek olan Zübeyde ne yapmış olacaktır?

Bâtıni casusu olan Efruz’un zehirlemesiyle İlteber, Turna’nın isteneceği gün ölmüştü. İlteber’in ölümü ne şeklinde gelişimleri bununla beraber getirecektir? Şelemzar’daki dengeler alt üst olacak mıdır? Turna, İlteber’in ölümünü fırsat bilip başına üşüşecek olan alacaklılardan iyi mi kurtulacaktır? Faysal, Turna’yı zora yerleştirip gözden düşürmek için ne şeklinde faaliyetlere girişecektir? Sencer, İlteber’in ölümünden sonrasında karışıklığa sürüklenecek olan Şelemzar’ın asayişini sağlamayı başarabilecek midir?

Kendisini öldürmeye tevessül eden Haçlıların elinden kurtaran Melikşah’tan etkilenen Kont Albert, Hıristiyan dünyasının kendisine sırt çevirdiğinin farkına varacaktır. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak olan Kont Albert, Melikşah’a yardım edecek midir?Konstantinopolis tarafınca binlerce kişilik orduyla desteklenen İzakyos, Selçuklu topraklarında ne şeklinde yıkıcı faaliyetlere girişecektir? Selçuklu’yu karıştırmak için İzakyos’tan asker desteği alacak olan Markus’un bugüne kadarki en cüretkâr hamlesi ne olacaktır?

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 22. BÖLÜM İZLE

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin 22. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz bağlantı.Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here