Eskişehir’de geçen hafta Deliklitaş Mahallesi Hamayolu Caddesi’ndeki evlerinde İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve evlatları Zirve Tokkal’ın bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili polis, kapsamlı bir emek verme başlatmıştı.

OLAY YERİNE İLK KATİL ZANLISI GELMİŞ

Takımlar olayın yaşandığı ilk gün İlkay Tokkal’ın eski ortağı olan Mehmet Şerif B.’nin vaka yerindeki tavırlarından şüphelendi. Cinayetin işlendiği evin önünde kedisini yerden yere atıp gözyaşlarına boğulan katil zanlısının, üstü arandıktan sonrasında gözaltına alınarak emniyete götürülmüş olduğu ortaya çıktı. Ek olarak Mehmet Şerif B.’nin vaka yerine gelen ilk şahıs olduğu da öğrenildi.

ADIM ADIM TAKİP EDİLDİ

İlkay-Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki evlatları Ali Zirve’un pazartesi akşamı 21.00 sıralarında öldürülmüş olduğu, katil zanlısı olan Mehmet Şerif B.’nin cinayetlerinden peşinden ışıkları kapatıp evden çıkmış olduğu ve yakındaki bir duraktan taksiye binerek vaka yerinden ayrılmış olduğu tespit edildi.

Tokkal ailesinin katil zanlısı olay yerine ilk giden kişi olmuş! Kanlı çorap evinden çıktı

MASKE VE ELDİVENLER EVİNE YAKIN BİR YERDE BULUNDU

Eskişehir Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nde kurulan hususi ekip, katil zanlısının izlerini adım adım takip ederek ortalama 400 {güvenlik kamerası} inceledi. İlkay Tokkal’ın eski iş ortağı olan katil zanlısı Mehmet Şerif B.’nin taksiden evine adım atma mesafesinde indirilmiş olduğu, kameralara takılmamak için değişik yollardan evine gittiğini belirlendi. Meydana getirilen incelemede ise katil zanlısının vaka günü üstünde olan maske, eldiven ve beresi evin yakındaki boş arazide, giysileri ise apartmanın bodrum katında bulunmuş oldu.

Tokkal ailesinin katil zanlısı olay yerine ilk giden kişi olmuş! Kanlı çorap evinden çıktı

KANLI ÇORAP ELE GEÇİRİLDİ

Evinde ve apartmanda meydana getirilen aramalarda katil zanlısına ilişik olduğu belirlenen ve üstünde kan lekesi bulunan çorap ile ayakkabısı ele geçirildi. Deliller detaylı araştırma için Kriminal Polis Laboratuvarına gönderildi.

Tokkal ailesinin katil zanlısı olay yerine ilk giden kişi olmuş! Kanlı çorap evinden çıktı

KÜÇÜK DORUK’U ANNESİNİN KUCAĞINDA BIÇAKLAMIŞ

Katil zanlısı Mehmet Şerif B.’nin Tokkal ailesinin evine girdikten sonrasında ilkin eski iş ortağı İlkay’ı bıçakla öldürmüş olduğu ondan sonra salona yöneldiği ve Emel Tokkal’ı ve kucağındaki Zirve’u bıçakladığı öğrenildi. Meydana getirilen incelemede Emel ve Zirve’un 3’er kez, İlkay Tokkal’ın ise 7 kez bıçakladığı öğrenildi. Vakayla ilgili soruşturma sürüyor.

Türkiye'yi sarsan aile katliamında kan donduran detay! Küçük Doruk annesinin kucağındayken bıçaklanmış

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Engin ÖZMEN
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here