TRT 1 ekranlarının yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender‘in gösterim zamanı belli olduktan sonrasında kadro ve mevzuya dair detaylara da yer verildi. İlk günden itibaren büyük beğeni toplayan Tozkoparan İskender hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

TOZKOPARAN İSKENDER OYUNCU KADROSU

TRT 1’in yenilenen ekibi ve yeni adıyla yayınlanacak olan sevilerek izlenen çocuk dizisi Tozkoparan İskender’in gösterim zamanı belli oldu. Oyuncu kadrosun da Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ideal Hilal Ziraatçi, Leya Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Güvenilir Kadıhan ve Suna Selen bulunuyor., Yönetmenliğini Bora Onur’un yapmış olduğu dizinin ilk iki kısmı 2021 yılına hususi olarak bigün içinde yayınlanacak.


TOZKOPARAN İSKENDER NE ZAMAN, HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

TRT1 ekranlarında yayınlanacak Tozkoparan İskender dizisi 2021 yılına hususi bir halde, yeni sezonunda her Pazar günüsaat 17.30’da TRT 1 ekranlarında oluyor. Cumartesi saat 08:30’da ise tekrarları içeriyor.

TOZKOPARAN İSKENDER KONUSU

Tozkoparan İskender Süre Yolculuğu Yapıyor…

Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor. Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan öncesiz düşmanı Giovanni ile beraber.

12 yaşlarında olmasına karşın muhteşem kabiliyetlere haiz olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşamış olduğu döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi yalnız bu değil. Onu günümüzde de pek oldukca mesele bekliyor olacak. Bir türlü denetim etmeyi beceremediği güçleri, devamlı ardında olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga ekibi. Ve doğal olarak ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay ekibi İskender’i yalnız bırakmayacak.

TOZKOPARAN İSKENDER SON BÖLÜM (11) İZLE

TOZKOPARAN İSKENDER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni bölüm fragmanı 11. bölümün arkasından gösterildi.

TOZKOPARAN İSKENDER 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here