Eskişehir’de geçen hafta Deliklitaş Mahallesi Hamayolu Caddesi’ndeki evlerinde İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve evlatları Zirve Tokkal’ın bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili polis, kapsamlı bir emek verme başlatmıştı. Mevzuyla ilgili ilk gün 3 olan gözaltı sayısı sonrasında 9’a yükselirken, gözaltına alınanlar içinde İlkay Tokkal’ın ilk eşinden olan 19 yaşındaki oğlu Buğra Can Tokkal ve eski ortağı Mehmet Şerif B. de vardı.

Tokkal ailesini canice katleden katil zanlısı adliyeye çelik yelekle getirildi

APARTMANDAN MASKELİ BİRİ ÇIKTI

Apartman girişindeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, bir şüphelinin olayın gerçekleştiği zamana yakın saatte binadan çıktığını belirledi. Elinde eldiven, ağzında maske, başlangıcında şapkası olan ve bundan dolayı eşkali net anlaşılamayan şahsın, elinde poşetle apartmandan ayrılmış olduğu görüldü.


Tokkal ailesini canice katleden katil zanlısı adliyeye çelik yelekle getirildi

KATİL ZANLISI TOKKAL’IN ESKİ ORTAĞI

Takımlar Türkiye gündemine oturan cinayetle ilgili olarak gece gündüz çalışırken, bugün mühim bir gelişme yaşandı. Katil zanlısının İlkay Tokkal’ın eski ortağı Mehmet Şerif B. bulunduğunu tespit etti.

Tokkal ailesini canice katleden katil zanlısı adliyeye çelik yelekle getirildi

ADLİYEYE ÇELİK YELEKLE GETİRİLDİ

Mehmet Şerif B. ve beraberindekiler geniş güvenlik önlemler kapsamında adliyeye getirilirken, katil zanlısına çelik yelek giydirilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Tokkal ailesinin katil zanlısı adliyeye çelik yelekle getirildi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here