Survivor Çağman kimdir? Çağman Çatay kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Acun Ilıcalı’nın müjdesinden sonrasında Survivor 2021’e yeni katılacak yarışmacının adı belli oldu.

Acun Ilıcalı, yeni yarışmacı Survivor Çağman’ı, ‘Gönüllülere bir fazla şahıs gelmiş oldu. Ünlüler takımına iyi bir yarışmacı girecek. Survivor’ın kimin olacağı belli olmuyor fakat seçmelerden düşündükçe oldukca iyi hatırladığım oldukca değişik bir isim. Güç olarak iddialı bir isim, size coşku verecek.’ sözleriyle duyurdu.

Survivor seyircileri yeni yarışmacıya dair bilgileri hızla araştırmaya başladı. Peki Survivor Çağman Çatay kimdir, kaç yaşlarında?

İşte Çağman Çatay hakkında merak edilenler…

SURVİVOR ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR?

Tam adı Tuğrul Çağman Çatay olan yarışmacı, 16.05.1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi BESYO (Gövde Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)’ndan mezun oldu.

Sporu oldukca seven Çağman Çatay’ın yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, özgür dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin sporlarıyla ilgileniyor.

Spor eğitmenliği icra eden Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar arası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6.adam benzer biçimde ödüller kazanmış ve breakdans alanında 3. şampiyonluğu bulunuyor.

Ek olarak Kabiliyet Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

Survivor 2021 Ünlüler takımına yedeklerden katılan Çağman Çatay kendini şu şekilde tanımlıyor; “Fazlaca enerjiğimdir, azcık çılgınım, positive vibes… En mühim özelliklerimden biri de bir çok alanda korkusuz olmak (hamam böcekleri, kırkayak, çıyan ve deniz anası hariç)”

Acunmedya organizasyonlarına hayranım bulunduğunu söyleyen Çağman Çatay, yarışmalar ve etkinlikler içinde kendini en oldukca gösterebileceği ve en zor yarışmanın Survivor bulunduğunu düşündüğünü belirtti.

Yedeklerden asla kazanan olmadığını ve hayalininin ve amacının imkansızı ve yapılmamışı başarmak bulunduğunu söylemiş oldu.

Survivor Çağman kimdir? Çağman Çatay kaç yaşında, ne iş yapıyor? #1

Survivor Çağman kimdir? Çağman Çatay kaç yaşında, ne iş yapıyor? #2

 


Kaynak: www.ensonhaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here