İŞTE OĞLUMUZ AUGUST PHILIP HAWKE

Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip‘in ortanca oğlu Prens Andrew’nun Sarah Ferguson ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Prenses Eugenie ve eşi Jack Brooksbank bir süre ilkin dünyaya gelen oğullarını tanıttı.  Ailenin, Instagram kullanmasına izin verilen sayılı üyelerinden önde gelen Prenses Eugenie, kendi resmi sayfasında kocası Jack Brooksbank ve küçük oğluyla çekilen iki fotoğrafını paylaştı. Prenses “Size August Philip Hawke Brooksbank’i tanıtmak istedik” diye yazdı. Bebeğin adındaki Philip, Eugenie’nin büyükbabasına saygı durumunda.


İLK FOTOĞRAFINI EBE ÇEKTİ

Sonrasında da kendilerine bebeğin doğumu dolayısıyla iyi dileklerini gönderen her insana teşekkür etti. Prenses, bu fotoğrafları kamuoyuyla paylaşmaktan dolayı coşku duyduklarını beyan etti. Prenses Eugenie, oğluyla bu fotoğraflarının, doğumda vazife alan ebe tarafınca çekildiğini de not düştü. Eugenie, ebenin yanı sıra oğlunun doğumunda yer edinen her insana teşekkür etti.

 

YÜZÜNÜ GÖSTERMEMESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

30 yaşındaki Prenses Eugenie, oğlunun dünyaya gelişini, 9 Şubat’ta yapmış olduğu bir Instagram paylaşımında duyurmuştu. O paylaşımda kendisinin, eşinin ve bebeğinin ellerinin fotoğrafını paylaşan Eugenie’nin oğlunu göstermemesi de bazı çevreler tarafınca tepkiyle karşılanmıştı.

HAMİLELİK HABERİNİ DE SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Prenses Eugenie ile Jack Brooksbank, bir bebek beklediklediklerini geçtiğimiz senenin eylül ayında toplumsal medya üstünden duyurmuştu. Bir çift bebek patiği fotoğrafı paylaşan Eugenie, kendisinin ve kocasının oldukça heyecanlı bulunduğunu ve bebeğin 2021’in ilk aylarında doğacağını belirtmişti.

DAMAT GECE KULÜBÜ YÖNETİCİSİ

Prenses Eugenie ile Jack Brooksbank, 2018 senesinde hayatlarını birleştirdi. Kraliyet ailesinin en yeni üyesi olmayı başaran Jack Brooksbank, 1986 tarihinde dünyaya geldi. İngiliz kraliyet ailesinin damadı Jack Brooksbank, gece kulübü müdürlüğü yapıyor. Üniversiteye gitmek yerine erken yaşta iş hayatına atılan 35 yaşındaki Brooksbank, bir süre garson olarak çalıştı. 18 yaşımdan beri bar zinciri oluşturmak isteyen Jack Brooksbank, muhasebeci olan babasını finans hayatına kovuşturmak yerine barlarda etkinlik gösterdi. Londra’daki Markham Inn’deki takımına katıldı, George Clooney’nin markasına destek oldu.

Kaynak: Özgürlük
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here