Osman Gökçek, Murat Ağırel gerçeğini açıkladı

Beyaz TV’de ekrana gelen Sürmanşet programına konuk olan Osman Gökçek, MİT mensuplarının kimliklerinin deşifre edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

Osman Gökçek, MİT mensuplarının kimliklerinin deşifre edilerek ailelerinin tehlikeye atılmasında Murat Ağırel’in başrol oynadığını söylemiş oldu.

“CAN DÜNDAR GİBİ VATANA İHANET…”

Osman Gökçek, şunları söylemiş oldu: “Yine üstüne basarak söylüyorum. Bu ülkede Can Dündar şeklinde vatanına ihanet etme noktasında olan kişiler biter mi? Hayır. İşte; haber alma faaliyeti ile ilgili data ve belgelerini ifşa etmek suçundan 4 yıl 8 ay ceza aldı. Peki ne kadar yattı? 6 ay mı 7 ay mı ne… 22 Şubat 2020 gününde, saat 23.06’da ilk olarak toplumsal medyadan Murat Ağırel denilen şahıs MİT mensuplarımızı deşifre ediyor.

Osman Gökçek, Murat Ağırel gerçeğini açıkladı #1

BELGELERLE İSPATLIYORUM

Fazlaca mühim şeyler anlatıyorum; MİT mensuplarımızın, kimlik detayları, fotoğrafları, meslek konum ve unvanlarıyla ilgili ilk kere Türkiye’de deşifre eden şahıs Murat Ağırel. İddianame burada. Devletin hazırladığı belgelerle ispatlıyorum.

Osman Gökçek, Murat Ağırel gerçeğini açıkladı #2

SUSMAYACAĞIM

MİT mensuplarımızın eşi, çoluğu evladı ailesi iyi mi bir çekince altına sokuldu. Bunun hesabı bu kadar kolay mı olacaktı? Ben bu tarz şeyleri anlatmaya devam edeceğim. Susmayacağım.”


Kaynak: www.ensonhaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here