Uzun senelerdir ATV ekranlarında gösterim icra eden Müge Anlı‘nın programında danışmanlık icra eden Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz günlerde izahat yayınlayarak programdan ayrıldığını duyurdu. Kısa sürede gündem olan meşhur hekim, ile alakalı yeni iddialara da yanıt verdi.

ANLI’NIN RAKİP PROGRAMINDA MI ÇALIŞACAK?

Verimli’nin ayrılığının peşinden ortaya bomba bir iddia atıldı. Arif Verimli’nin Anlı’nın rakibi Didem Arslan Yılmaz‘ın programına geçirme olduğu söyleniyordu. Bir takip edeni Verimli’ye “Didem Arslan Yılmaz’ın Vazgeçme programıyla antak kalma yaptığınız söyleniyor, doğruysa size yakışmaz söylemleriniz farklıydı bu sebeple” yorumunda bulunmuş oldu.


“ÖĞLEDEN SONRAKİ PROGRAMLARDA OLMAM”

Verimli ise bu iddialara “Benim muayenehane saatim aslına bakarsanız 14:00-20:00 içinde. Ben asla öğleden sonrasında kuşağında bulunmam. Ki benim prensiplerim var, dinleniyorum ben” dedi.

Müge Anlı'nın programında ayrılan Arif Verimli, rakip kanala mı transfer oldu? Jet hızında yanıt geldi

MÜGE ANLI’DAN NEDEN AYRILDI?

Geçtiğimiz günlerde toplumsal medyadan izahat icra eden Arif Verimli, fenomen programdan ayrıldığını belirterek şunları söylemişti: “Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 zamanı itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Ilk olarak Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, daima saygı ve sevgi gördüğüm tüm ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak suretiyle Mavi Klaket Yapım’a fazlaca teşekkür ederim.

Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek duyarlılık gösterme çabası beni yoruyor ve sonucunda sağlığımdan olmak istemiyorum. Hiç kimseye kırgın değilim, her insana gönülden başarılar temenni ediyorum… Saygılarımla…” ifadelerine yer verdi.

Öte taraftan kısa bir videoyla ayrılma sebebini açıkça beyan etti. Konuşmasında, ”Son zamanlarda benim kırgınlığım oldu. Bu kırgınlığımın da adını söylemek istemiyorum. Bu kırgınlık benim mutsuzluğum ile birlikte sağlığıma yansıyacaktı. Sağlığımı korumak amacıyla programdan kendi isteğim ile ayrıldım.”

Müge Anlı'nın programında ayrılan Arif Verimli, rakip kanala mı transfer oldu? Jet hızında yanıt geldi
Müge Anlı'nın programından ayrılan Arif Verimli, rakip kanala mı transfer oldu? Jet hızında yanıt geldi
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here