Faili bilinmeyen cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok toplumsal mesuliyet projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalmış olduğu yitik dosyalarını, adam öldürmeye kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, vakaları aydınlatmaya devam ediyor…

MÜGE ANLI SEDA GROSSE VE TUNÇ BOZTEPE OLAYI NEDİR?

Nevşehir Güvenlik Müdürlüğünden edindiğimiz bilgilere gore Eylül 2016 tarihinde Selda Grosse nin olduğu iddia edilen nüfus cüzdanı bulunmuş oldu. Bunun üstüne Mersin’den hususi Balık adamlar getirilerek arama emek harcaması başlatıldı. Bilhassa suların çekilmesiyle bu alanda meydana getirilen aramalardan bir netice elde edilemedi. Selda Grosse ye ilişkin olduğu iddia edilen nüfus cüzdanı laboratuara gönderildi.


Avanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde 2 Ağustos 2012 tarihinde akşam ailece yaptıkları pikniğin peşinden otomobilleriyle beraber kaybolan ve o günden bugüne aradan geçen 4 yılı aşkın süredir bir haber alınamayan Tunç Boztepe ve Selda Grosle’nin dosyası ”Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında tekrardan açıldı.

Kayıplar Boztepe ve Grosle’nin dosyasının tekrardan açılmasına ise geçtiğimiz günlerde yaşanmış olan bir gelişme yol açtı. Bayramhacılı baraj gölünde Selda Grosle’nin kimliğinin su yüzüne vurması ile güvenlik yetkilileri de vakayla ilgili tekrardan çalışmalarını yoğunlaştırdı. Programda meydana getirilen yorumlara gore kimliğin buraya kasten atılabileceği ya da su altında bulunan otomobilden su yüzüne çıkabileceği şeklinde yorumlar yapılmış oldu. Bu gelişmenin kayıplarla ilgili sürecin ilerlemesinde yeni bir basamak olduğu ve sonuca oluşılmasında büyük katkı sağlayacağı belirtiliyor.

2021 zamanı itibari ile Müge Anlı’da tekrardan aramalar başlatıldı.Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here