Maraşlı 8. bölüm izle! Maraşlı 8. bölüm tamamı izle! ATV vizyonun beğenilen dizisi Maraşlı 8. bölüm seyret! Maraşlı 8. bölüm tek parça izle! Maraşlı 8. bölüm tamamı izle! Maraşlı son bölüm izle. Maraşlı son bölüm izle. Maraşlı 25. bölüm tamamı izle.

MARAŞLI8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Maraşlı dizisi ATV ekranlarında bu akşam 25. bölümüyle gösterildi. Diziseverler coşku dolu 25. bölümün peşinden şimdi de Maraşlı 8. bölüm için araştırmalarına başladılar. Maraşlı 8. bölüm fragmanı gösterildi mı? Sorusu soruluyor. Maraşlı 8. bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Sadece Maraşlı 8. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

MARAŞLI 7. BÖLÜMÜN KONUSU

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Harp’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye ant içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir yazışma kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Harp’tan öcünü iyi mi alacaktır?İlhan ve Ozan, Harp ile görüşmeye gideceklerdir ve Harp yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşı çıkar fakat artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen çekince ne olacaktır?Nevzat, Harp’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama işkence ederek bu vakası Harp’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Harp’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üstüne bir not gönderir. Maraşlı ve Harp’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?Mahur, Necati ve İlhan, eski fotoğraf albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili mühim bir data verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği gerçek hem Maraşlı hem de Türel ailesi için bomba tesiri yaratacaktır!

MARAŞLI 6. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Harp, Mahur’u kaçırır, zindan benzer biçimde bir odaya kapatır. Mahur’a fazlaca fena davranmaktadır. Mahur, ilk kez ölüme fazlaca yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için iyi mi bir yol izleyecek? Harp, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir kuşku duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi iyi mi olacak? Tüm kartlarını oynayan Harp, Ozan’ı da tehdit eder. Harp, Ozan’a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de çağrı eder. Bu çağrı Maraşlı’ya tehlikeli gelir fakat Mahur’u kıramaz. Kermeste keyifli zaman geçiren Maraşlı, Mahur ve bilhassa Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir.

MARAŞLI 7. BÖLÜM İZLE

Maraşlı dizisinin 7. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz bağlantı.

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU

Hususi Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açmış olduğu sahaf dükkanı ile yaşamını geçirmek istemektedir. Gözüpek, yürekli, adaleti kendi bilmiş olduğu yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın yaşamının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulmuş olduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bigün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir vakaya karışır. Maraşlı, Mahur’un yaşamını kurtarmış olur. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI

Dizide başarıya ulaşmış oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine yaşam veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ek olarak; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygı duyulan Soysal (Harp), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) içeriyor.Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here