Hususi Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açmış olduğu sahaf dükkanı ile yaşamını geçirmek istemektedir.Bigün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir vakaya karışır. Maraşlı, Mahur’un yaşamını kurtarmış olur. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Bu hafta 7. bölümüyle ekranlara gelen olan Maraşlı’nın yeni kısmı ve son kısmı merak ediliyor! İşte, Maraşlı 7. bölüm full seyretme linki! Maraşlı son bölüm tek parça full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı gösterildi mı?

ATV MARAŞLI SON (7.) BÖLÜM FUL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Cenk’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye ant içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir yazışma kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Cenk’tan öcünü iyi mi alacaktır?

İlhan ve Ozan, Cenk ile görüşmeye gideceklerdir ve Cenk yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşı çıkar fakat artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen çekince ne olacaktır?

Nevzat, Cenk’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama işkence ederek bu vakası Cenk’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Cenk’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üstüne bir not gönderir. Maraşlı ve Cenk’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski fotoğraf albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili mühim bir data verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği gerçek hem Maraşlı hem de Türel ailesi için bomba tesiri yaratacaktır!Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here