Faili bilinmeyen cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok toplumsal mesuliyet projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalmış olduğu yitik dosyalarını, adam öldürmeye kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, vakaları aydınlatmaya devam ediyor…

GÜLÜMSER BULUT CİNAYETİ NEDİR?

Bugün Müge Anlı’da 2 katliam ve 1 yitik vakası işlendi. Geçen yıl cesedi çekyatın içinde kefenlenmiş olarak bulunun Gülümser Bulut cinayetinde sır perdesi hala aralanamadı. Bulut’un öldürülme şekli, 20 yıl ilkin patronunun cesedini bohça icra eden Yunus Kahraman’ın seri katil olabilme ihtimali üstünde duruluyor.


2 CİNAYET 1 KAYIP

Müge Anlı canlı yayında, “Biz aslen Gülümser Bulut cinayetinde 1 yitik ve iki cinayeti konuşmak durumundayız. Asla bu şekilde bir şeyle karşılaşmadım. 1999 senesinde işlenen bir katliam var. Hemen sonra 2018 yılındaişlenen bir katliam var. Birbiriyle birebir örtüşüyor. Arada da gene İzmir Karabağlar’da 45 yaşındaki Hasret Akusta’nın kaybı var. O da gene 2018’de ve üçünün de yanında hep aynı kişiden bahsediyoruz.” diyerek mevzuyu değişik bir boyuta taşıdı.

CESEDİNİ BOHÇA YAPIP SAKLAMIŞTI

Yunus Kahraman’ın seneler ilkin yanında çalmış olduğu sadece hemen sonra hırsızlıktan dolayı işten çıkardığı patronu Nilgün Kırlı’yı öldürdükten sonrasında cesedi bohça yapmış olup balkona çıkardığı bilgileri işlendi. Katil Yunus Kahraman’ın en yakın arkadaşı olan bununla birlikte Nilgün Kırlı’nın adam kardeşi Volkan Kırlı, Gülümser Bulut’un da benzer şekilde öldürülmesine dikkat çekti. Ablası vahşice katledilen Volkan Kırlı’nın, yakın arkadaşıYunus Kahraman’ın cinayetten sonrasında oldukça soğukkanlı davrandığına da vurgu yapmış oldu.

KAYIP KADINI SON GÖREN DE AYNI KİŞİ

Programda 2 senedir yitik olan ve cesedine dahi bulunmayan 45 yaşındaki Hasret Akusta’nın son görüştüğü kişinin Yunus Kahraman olması ise seri katil olma ihtimalini güçlendirdi.

GÜLÜMSER BULUT OLAYI NEDİR?

İddialara bakılırsa Hatice Ayhan annesinden 3 gün süresince haber alamadı ve genç hanım hastanelerde annesini aradı. Hatice Ayhan 3 günün sonunda Yunus Kahraman’ın anası olan teyzesi ile beraber eve geldi ve korkulu görünüm ile karşılaştı.

Teyzesiyle beraber eve gelen Hatice Ayhan evde fare kokusunda benzer bir koku bulunduğunu söyleyerek çekyata yöneldi ve annesini öldürülmüş,kefenlenmiş bir halde buldu. Ayhan günlerdir üstünde uyuduğu çekyatın içinde annesinin cansız bedeni ile karşılaşmanın verdiği şok ile “Annem ölmüş ben üstünde yatıyorum” çığlıkları attı.

Bu vaka sonrasında durum polise bildirildi. Vaka yerine gelen katliam yazıhane ekipleri evde araştırma başlattı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hatice Ayhan verdiği tutarsız ifadeler sebebiyle vaka gecesi sevk ediliği adliyede tutuklandı. Kasten öldürme suçuyla yargılanarak tutuklanan Ayhan 7 ay ceza evinde kaldıktan sonrasında tutuksuz yargılanmak suretiyle tahliye edildi.

GÜLÜMSER BULUT’UN KATİLİ BULUNDU MU?

Son yaşanmış olan gelişmeler sonrası Gülümser Bulut’un katili yeğeni Yunus Kahraman olduğu ortaya çıktı.Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here