Digiturk Spordan Görevli Grup Başkanı Rashed Al-Marri’nin açıklamalarına Fenerbahçe cephesinden cevap geldi.

Toplumsal medya hesabından izahat icra eden Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu “İslam Çupimizin seneler ilkin dile getirmiş olduğu benzer biçimde; Fenerbahçe büyüklüğü kelimelerle anlatılacak, sınırlara sığacak bir şey değildir! Bu camiaya meydan okumaya kalkan, Türkiye’yi, Fenerbahçe’yi tanıyamamış yayıncı müessese bunu en kısa zamanda, en net şekilde görecektir” ifadelerini kulandı.


F.Bahçe yöneticisi Sertaç Komsuoğlu'ndan Digiturk'e sert tepki: Kim olduğumuzu görecekler

RASHED AL-MARRI NE DEMİŞTİ?

Rashed Al-Marri “Özrümüzü, izahat saat 19.05’te yapılmış diye beğenmediler. Fanatik Fenerbahçelilerin bulunduğunun farkındayız. Biz bir iki hafta beklemiş olalım dedik. Fakat bir noktadan sonrasında siz bizim logomuzu yasadışı şekilde kullanırsanız bu sorun olur. Londra’daki hukuk kanadımız bu işe el koyabilir. Tişörtleri çıkarın, ne söylemek istiyorsanız açıklayın hiçbir sorun yok. Bizim için iyi olan şey Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un iyi olması. Eğer bu takımlar iyi olursa iyi bir ligimiz olur. Günün sonunda bu dört ekip ya da başka birinin şampiyon olması bizi ilgilendirmez.” açıklamasını yapmıştı.

Ek olarak Rashed Al-Marri “Hande Sümertaş kamera açısıyla, reji odasının ne işe yaradığını bile bilmiyor. Onun bir tek spor içeriklerinin alımıyla ilgili bir görevi var. Bizim objektif olmama benzer biçimde bir durumumuz asla olması imkansız. Bir taraftan da benim sunucuma, muhabirime günaşırı baskı yapamazsınız. Benim basın özgürlüğümü elimden almaya çalışıyorsunuz. Kimse şirketimizden birinin kovulmasını isteyemez. Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi sıkıntıya düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here