CHP’nin resmi toplumsal medya hesabından, Gömü ve Maliye Bakanlığı görevinden çekilme eden ve sonrasında bir izahat yapmadan sırra kadem basan Berat Albayrak’la ilgili bir paylaşım yapılmış oldu.

“YARIN SAAT 13.00’TE DAMADI BULUYORUZ”

Kısa sürede oldukca sayıda yorum ve beğeni alan videoya “Merkez Bankası’nın 128 milyar doları yitik fakat sorumlusu ‘damat’ firarda… Yarın saat 13.00’te damadı buluyoruz” notu düşüldü.


BEKLENEN PAYLAŞIM YAPILDI

Dün gece saatlerinde paylaşılan bu video sonrası gözler bugün saat 13.00’te CHP’nin yapacağı açıklamaya çevrildi. Saatler tam 13.00’ü gösterdiğinde ise partinin toplumsal medya hesabından “Para nerede? Yitik… Peki ‘damat’ nerede? Sen de oyna, firari damadı bul. Arkası yarın…” paylaşımı yapılmış oldu.

Tüm gözler 'Saat 13.00'te damadı buluyoruz' paylaşımı yapan CHP'ye çevrildi

SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI TATMİN ETMEDİ

Toplumsal medya kullanıcıları ise saatler devam eden bekleyişin arkasından gelen bu paylaşımdan doygunluk olmayıp, gönderinin altına yorum yapmış oldu. Yorumlarda, “Bu muydu saatlerce beklediğimiz şey kısaca”, “Seçmeninin aklıyla alay etmeye devam ediyor CHP”, “Yahu bu ülkeye gerçek karşıcılık lazım bunu anlayın artık! Çocuk parkına cevirdiniz işi” şeklinde ifadeler yer aldı.

Bir kullanıcı ise tweetin altına “Buldum!” yazarak, bu fotoğrafı paylaştı:

Tüm gözler 'Saat 13.00'te damadı buluyoruz' paylaşımı yapan CHP'ye çevrildi
'Damadı buluyoruz' deyip seçmenini heyecanlandıran CHP'nin paylaşımı kullanıcılara hayal kırıklığı yaşattı
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here