SON DAKİKA

Kozan Son Dakika Haberler
reklam
DAĞILCAK

Kozanın en gözde turistik yeri olarak bilinmektedir.

Dağılcak mesire alanı Kozan-Feke karayolunun 10. kilometresinde bulunmakta olup 2,5 ha dır, ulaşım oldukça kolaydır. Mesire yerine ulaştığınızda kendinizi karadeniz dağlarında sanırsınız. Yeşilin doğaya işlendiği güzide bir yerdir Dağılcak. Şırıl şırıl akan dere üzerine kurulu çardakta çaylarınızı yudumlamanız size çok büyük keyif verecektir. Et lokantasında karnınızı doyurma imkanına sahipsiniz. Yeşil alanları ve doyumsuz manzaraları ile insanı büyülüyor; bölgenin adeta akciğeri görevini yapıyor. Şehrin gürültüsü ve kötü havasından uzaklaşmak isteyen civar yerleşim birimi halklarına alternatif bir mekan Dağılcak.

Kozan’ın hatta Adana bölgesinin en güzel mesire yerlerinden biri olan Dağılcak Mesire Yeri, hafta içi ve hafta sonu saat 22:00 ‘a kadar hizmet vermektedir. Adana İl Çevre ve Orman Müdürlüğünün 2008 yılında açtığı ihaleyi kazanan Kozan Belediyesi İmar Limited Şirketi ilk olarak mesire yerinde çevre temizliği ve düzenlemesi yaptı. Bakım ve onarım çalışmalarının ardından Dağılcak Mesire yerinin ülke turizminde de en iyi yerlere gelmesi beklenmektedir.

Kaynak : http://web.ogm.gov.tr/birimler/bolgemudurlukleri/ …ilcak.aspx

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Etiketler Kozan Haber, Adana Haber, Kozan Belediyesi, Kozan Haber, Kozan Haberi, Son Dakika Kozan Haberleri, Kozan Son Dakika Gelişmeleri - Milliyet, Adana adana ADANA iline bağlı Kozan ilçesi haberleri haber haberi, Kozan Grafik Tasarım, Kozan - Son Dakika Haberler - Son Dakika Haber, En Son Haber, Sağlık Ocağı Web Sitesi, Kozan Son Dakika Haberleri,