Cenaze İşleri film konusu nedir, oyuncuları kimler? Cenaze İşleri filmi nerede çekildi?

2017 senesinde çekilen güldürü türündeki yerli beyazperde Cenza İşleri, 22 Şubat Pazartesi günü tv gösterim akışında bulunuyor.

Film severler, Cenaze İşleri filminin mevzusu ve oyuncu ekibine dair aramalar yapıyor.

İşte yönetmenliğini Korhan Uğur’un yapmış olduğu, başrollerini Melih Selçuk ve Cemre Melis Çınar’ın üstlendiği “Cenaze İşleri” adlı film hakkında merak edilenler..

CENAZE İŞLERİ FİLM KONUSU NEDİR?

Belediyede cenaze işleri görevlisi olan Orhan, kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Sevgilisi Serpil’le evlenmek ister; fakat parasızlıktan evlenemez.

Orhan’ın arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadan kaldırmak ister ve bunun için Orhan’dan para karşılığında cesedin kimsesizler mezarlığına gömülmesini ister.

Orhan’ın vicdanı rahat etmez; sadece alacağı parayla Serpil’le evlenebileceğini düşünür ve istemeyerek de olsa teklifi kabul eder. Fakat, cesedin gömüleceği sırada, insanın ölmediği fark edilir ve işler karışır.

Cenaze İşleri film konusu nedir, oyuncuları kimler? Cenaze İşleri filmi nerede çekildi? #1

CENAZE İŞLERİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yapımcılığını Saygı duyulan Film ve Serpil Altın Film’in yapmış olduğu, Odunpazarı Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen güldürü filmi Cenaze İşleri’nin çekimleri Eskişehir’de yapılmış oldu.

CENAZE İŞLERİ OYUNCU KADROSU

Melih Selçuk, Ergun Kuyucu, Melis Cemre Çınar, Sulh Kıralioğlu, Yüksel Ünal, Caner Atacan, Suzan Aksoy, Bedia Ener yer ediniyor.

Cenaze İşleri film konusu nedir, oyuncuları kimler? Cenaze İşleri filmi nerede çekildi? #2


Kaynak: www.ensonhaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here