Kanal D’nin yeni dizisi Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar mevzusu ve oyuncuları fazlaca beğenildi. Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar mevzusu ne? Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKA SOKAKLAR CANLI İZLE!ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, muzafferin kirli yanını görüyor!

Ekip, kumar oynatıldığını öğrendikleri mekana gizli saklı bir operasyon düzenler. Bu mekanda sürpriz bir şahıs daha vardır: Terör Şube Komiseri Muzaffer. Muzaffer’in kumar sevdası onu ekibimizin eline düşürür. Muzaffer, mekanı korumak için yüklü bir miktar parayı haraç ister. Mekan sahibinin kabul etmiş olduğu haraç verildiği sırada ekibimiz Muzafferi kıskıvrak yakalamayı başarır. Muzaffer, sorguda bülbül şeklinde şakımaya adım atar. Servet Amcanın kirli işleri ile ilgili bilgiler verir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 579. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonrasında yayınlanması planlanıyor.

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 578. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

12 Şubat 2021 Cuma günü gösterilen Arka Sokaklar’ın 577. Bölümde Servet Amca, yolunda büyük engel olan Mesut’a kumpas kurarak, gözaltına alınmasını sağlıyor!

Servet, ekibi zorda bırakan fena planlarına devam eder. Sağ kolu olan Adem’i kullanarak Mesut’u hedefine koyar. Adem, köstebek olan terör şube komiseri Muzaffer’i kullanarak saldırılarına adım atar. Ilkin Mesut’un otomobiline uyuşturucu koyarlar. Bu kumpası bertaraf eden ekibimiz ikinci bir şok hücum ile karşı karşıya kalır. Ekip, Servet’e ulaşmanın yolu olarak gördükleri Adem’i soruşturma planı yaparken tuzağın içine çekilir. Adem hakkında data almaya çalışmış oldukları eski bir mahkumun tamirhanesine giden Mesut onu dükkanını yakmakla tehdit eder. Mesut’un amacı, korkutarak ağızından data almaktır. Mesut’un bilmediği ise, insanın bu anları telefona kaydetmesidir. Adem adamı öldürüp dükkanını yakarak Mesut2un üstüne suçu bir el bombası şeklinde bırakır. Servet Amcanın hazır askeri Muzaffer, zaman kaybetmeden Mesut’un tehdit görüntüleri ile savcılıktan gözaltı sonucu çıkartır. Mesut, her insanın gözleri önünde gözaltına alınır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar bu akşam 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat),Hasret Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Amaç Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Acayip Kont

Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here