AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak kongrede aday olmayacağını duyurdu

AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’nda bayrak değişimi…

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Twitter’dan yapmış olduğu açıklamada AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevini başka bir dava arkadaşına devredeceğini duyurdu.

AK PARTİ İSTANBUL’DA BAYRAM ŞENOCAK DEVRİ BİTTİ

AK Parti kongrelerinin devamlı bir bayram havasında gerçekleştirildiğini ve kongrelerin bir bayrak yarışı bulunduğunu belirten Şenocak, “9 Şubat 2018 tarihinde liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle atandım. 6 Mayıs 2018 tarihinde meydana getirilen 6. Olağan İl Kongresinde delegelerimizin teveccühü ile seçildiğim AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevimi 7. Olağan Kongremizde başka bir dava arkadaşıma devredeceğimi tüm kamuoyuna saygıyla duyururum.” dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak kongrede aday olmayacağını duyurdu #1

“BİZİM KONGRELERİMİZ HER ZAMAN BİR BAYRAM HAVASI, BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Bayram Şenocak’ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

“Bizim kongrelerimiz devamlı bir bayram havası, bir bayrak yarışıdır. 9 Şubat 2018 tarihinde Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle atandığım, 6 Mayıs 2018 tarihinde meydana getirilen 6. Olağan İl Kongresi’nde delegelerimizin teveccühü ile seçildiğim AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevimi 7. Olağan Kongremizde başka bir dava arkadaşıma devredeceğimi tüm kamuoyuna saygıyla duyururum.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Büyük ve Kuvvetli Türkiye hedeflerimiz; 2023, 2053 ve 2071 ideallerimiz doğrultusunda devamlı olduğu benzer biçimde bundan sonrasında da çalışmaya devam edeceğiz. Biz pazara kadar değil, mezara kadar Liderimizin ve davamızın yanındayız.

TÜM KADEMELERDEKİ TEŞKİLAT MENSUPLARINA TEŞEKKÜR

İl Başkanlığı görevim süresince, bizimle beraber ter döken, emek veren, gecesini gündüzüne katan tüm kademelerimizdeki Teşkilat mensuplarımıza gayretlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Kutlu davaya hizmet yolunda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yol yürümeyi nasip eden Rabbime hamd-ü senalar olsun.

İlk günkü aşk, inanç ve heyecanla inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam!”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak kongrede aday olmayacağını duyurdu #2


Kaynak: www.ensonhaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here