Türkiye’de 1988 senesinde LOB’IN ekibi Fahri Ustaoğlu başkanlığında Fehim Ustaoğlu koordinasyonunda süregelen ve 34 senedir faaliyetlerini sürdüren Internasyonal Tüketici Kalite Zirvesi, bu yıl da tüketici sorunlarını dile getirmek ve çözüm önerilerini paylaşmak suretiyle toplanıyor. Zirveye, tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların yanı sıra siyaset, politika, medya ve sanat dünyasının mühim temsilcileri katılıyor.

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ KATILIYOR

Yurt içi ve yurt dışı sektör temsilcilerinin katılacağı zirvede Tüketici Dernek ve Federasyon başkanları da sunum yapması gerçekleştirecek. Avrupa Iktisat Senatosu Türkiye-Ortadoğu Başkanı Iraj Alipour da zirvenin açılışın konuşma meydana getirecek olan adlar içinde yer ediniyor.


ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULACAK

Lob’in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun gerçekleştireceği 34. Internasyonal Tüketici Zirvesi, yurt içi ve yurt dışından kıymetli konukların ağırlanacağı zirvede, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin, imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yer, kamuoyuyla paylaşılacak. Ek olarak ödül töreninde iktisat, marka ve medya alanında birçok ödül sahiplerine takdim edilecek.

Zirveyle ilgili informasyon veren Ustaoğlu, tüketicinin korunması, kalitenin artırılması ve Türkiye’nin marka kıymetini çoğaltmak için emek harcamalar yaptıklarını beyan etti.

34. Uluslararası Tüketici Zirvesi, iş dünyasını bir araya getiriyor
Kaynak: www.haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here