EDHO 200. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. son bölüm

[ad_1]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde; verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı’nın da yardımıyla Rıdvan’ı ve çocuklarını yakalar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 200. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. SON BÖLÜM ÖZETİ

Rıdvan’ın son bir hamleyle Ortadoğu’da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş’tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır.

Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş’la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için her şeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır.

Hızır Çakırbeyli’nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Şahin Ağa’nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan’ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan’ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir