Camdaki Kız 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 9. son bölüm (sezon finali)

[ad_1]

Camdaki Kız 9. bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Nalan’ın içindeki korku, mutluluğuna kabus gibi çöküyor. Feride, Cana’dan Koroğlu Ailesi’nin bütün yalanlarını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Feride, her ne kadar bu gerçek karşısında yıkılsa da Nalan’ın mutluluğu için beklenmeyen bir karar veriyor. Camdaki Kız 8. son bölüm…

CAMDAKİ KIZ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

CAMDAKİ KIZ 9. SON BÖLÜM

Bir diğer taraftan kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir korku kaplar. Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı uyarılar, bir kabus gibi Nalan’ın zihnini ele geçirir. Muzo ise geçmişten gelen karanlık bir sırla, Sedat’ı Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarır. Bu sır yıllar önce iki kardeşin arasında uçurumlar açmıştır.

Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecek? Nalan’ın düğün gecesi Sedat’ın yanından ayrılarak gözyaşları içinde Feride’nin kapısını çalması ise korkularının yanında bir de hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Gözyaşları içinde olan Nalan’ın omzuna bir el uzanır. Peki bu el kimin eli olacak, Hayri kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir