Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir? Zuhal Kalaycıoğlu’nun mesleği ne?

[ad_1]

Survivor 2021’de ailelerin Dominik’e ziyarete geldiği hafta Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile kızı Cansu ekrana gelmişti. Bu ziyaretin ardından Ayşe Yüksel’in yaptığı açıklamalar iki yarışmacının aileleri arasında gerginliğe neden oldu.

ACUN ILICALI AİLELERE NELER SÖYLEDİ?

Acun Ilıcalı Ada Konseyinde şu açıklamalarda bulundu: “Survivor başlamadan önce ailelerin Survivor ile ilgili konulara girmemesini söylemiştik. Buraya gelirken ailelerinizden sosyal medyayı kullanmamalarını söylediğimiz hatırlıyorum. Panorama ve Exstralarda sizinle ilgili eleştiri olacağını da söylemiştim, burada hoşlanmayacağınız şeyler olabilir demiştim. Siz de sorun yok demiştiniz.

Aleyna-Cansu ve Zuhal Kalaycıoğlu ailelesinin Dominik’te buluştukları an.

İki yarışmacının aileleri ile ilgili bir sorun var. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla işin içinde ve bundan son derece rahatsızız. Aileler bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler. Sosyal medyada aleyhinizde bir şeyler çıkabilir. İki yarışmacımızın aileleri ile ilgili bazı sorunlar var. Bu iki yarışmacıya yarın görüşme hakkı vereceğim. Sizden rica ediyorum ailenizle görüşün bizi ve programımızı açıkçası rahat bıraksınlar. Kızları erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Onların bu konu ile ilgili garip bir mücadele içinde olmasını anlamıyorum. Bir bakıyorum sanki aileniz yarışmacı olmuş. Yarın iletişim hakkı vereceğiz ve bu iki isim görüşsün, bir tanesinin ailesi yarışmadan ayrılmasını istiyor. O iki ismi açıklıyorum. Bizi bu işten kurtarın.

Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni burada gördüm pırlanta gibi insanlar. Çok yüksek bir gerilim var. Annen devamlı bizi arıyor ve kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Sana özel iletişim hakkı veriyorum annenle konuş ve annen de bizi bıraksın.” dedi.

Aleyna “Gerçekten çok şaşırdım ona bunu yaptıracak ne olmuş olabilir diye düşünüyorum. Demek ki olay çok büyük ki böyle bir şey yapmış. Şuan endişelendim. Annem hayatta böyle bir şey demez. Ben buralara kadar gelmişken böyle bir şey söylemesi şaşırttı.” şeklinde yanıt verdi.

ZUHAL KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu’dur. Zuhal Kalaycıoğlu 1 Eylül 1977 yılında doğmuştur. Survivor Aleyna’nın annesi 44 yaşındadır. Yalova’lı olan Zuhal Kalaycıoğlu İstanbul’da yaşamaktadır. Zuhal Kalaycıoğlu’nun mesleği hakkın bilgi bulunmuyor.

Zuhal Kalaycıoğlu paylaşımında “Sizin de çocuklarınız var, kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir